کانال تلگرام سیروس حسینی فر sirous hosseinifar telegram channel

بیوگرافی سیروس حسینی فر

مرد هزار حنجره ایران - سیروس حسینی فر comedy laughs hero biography

بنام خدا

من ملک بودم و فردوس برین جایم بود    /     آدم آورد در این دیر خراب آبادم

نیستم آدم اگر باز نگردم آنجا     /      زین جهت هست اگر باز کمی دلشادم

 

بیوگرافی سیروس حسینی فر، هنرمند طنز و تقلید صدا
سیروس حسینی فر در سال 1358 در استان کرمانشاه شهرستان هرسین متولد شد. او دارای تحصیلات فوق دیپلم کامپیوتر بوده و از نوجوانی در تئاترهای پرورشی سازمان آموزش و پرورش حضور چشمگیری داشته و در زمینه های مختلف افتخارات زیادی را برای استان به ارمغان آورده است، وی همچنین در حوزه هنری سوره دوران آموزش بازیگری خود را تکمیل نموده و فعالیت اختصاصی تقلید صدا خود را از سال 1375 آغاز نمود.
وی از سال 1380 به صورت حرفه ای تاکنون در این زمینه فعالیت دارد، او هر سال سعی می کند با نو کردن اجرای خود و به روز کردن هنرش رضایت مخاطبین خود را جلب کند و همین امر باعث شده که به مرد هزار حنجره و بمب خنده ایران زبان زد خاص و عام شود.
از دیگر فعالیت های این هنرمند می توان به مجموعه اجراهای تلویزیونی عیدانه در شبکه های استانی ایلام و کرمانشاه، مجموعه لحظه ای برای لبخند در شبکه جهانی جام جم، اجرای برنامه های شاد صداسازی، طنز و تقلید صدا در تمامی شبکه های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه های مختلف استانی کشور و ... همچنین حضور در جشنواره های تابستانی کیش، قشم، چابهار، ارس، زیباکنار و همکاری های مختلف با ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی سراسر کشور اشاره کرد.
از برنامه های خارج از کشور نیز میتوان به اجراهای مختلف در کشورهای استرالیا، بلاروس، اتریش، ترکیه، ارمنستان، امارات متحده عربی و ... که با دریافت بیش از 100 لوح تقدیر و لوح یادبود از ارگان های مختلف کشور و خارج از کشور برای اجرای برنامه، تاییدی است بر این مدعا که وی تاکنون به عنوان یکی از برترین های تقلیدصدای کشور به حساب می آید.

تلاش ما در این سایت بر این مبنا است که بیش از پیش هنر این هنرمند جوان و پر آتیه کشور را به همه شما عزیزان معرفی کنیم.