کانال تلگرام سیروس حسینی فر sirous hosseinifar telegram channel

برخی از مشتریان - راه آهن جمهوری اسلامی ایران

راه آهن جمهوری اسلامی

 

راه آهن سراسری

ایجاد راه آهن در ایران همواره یكی از آرزوهای بزرگ و ملی محسوب می گردید. و باینكه در حدود نیم قرن كوشش هائی از طرف اولیاء امور در انجام این امر خطیر بعمل می آمد تحقق این آرزوی ملی تا سال 1306 بطول انجامید.

 در 23 مهرماه 1306 اولین كلنگ ساختمان سراسری درتهران محل فعلی ایستگاه تهران بر زمین زده شد و ازهمان وقت رسما ساختمان راه آهن از سه نقطه جنوب - مركز - شمال آغاز گردید و برای اینكه این امر خطیر با سرمایه داخلی و بدون استمداد از بیگانگان انجام یابد و از طرفی تحمل هزینه آن برای ملت ایران طاقت فرسا نباشد، قبل از شروع بساختمان راه آهن بنابفرمان دولت وقت قانون انحصار قند و شكر و چای را وضع و در نهم خرداد 1304 بتصویب مجلس شورای ملی رسانید.

بموجب این قانون مقررگردید ازهرسه كیلو قند و شكر دو ریال و از هر سه كیلو چای شش ریال مالیات اخذ و درآمد حاصله از آن صرف هزینه ساختمان راه آهن سراسری گردد. راه آهن سراسری در27 مرداد ماه 1317 بپایان رسیده و دو خط شمال و جنوب در ایستگاه سمیه به یكدیگر متصل و در روز سوم شهریورماه 1317 این خط با تشریفات خاصی رسما افتتاح و بهره برداری آن شروع شد.

 

در مراسم های مختلف خانواده بزرگ راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سیروس حسینی فر به اجرای برنامه های شاد می پردازد.

 

برخی از مشتریان - سازمان منطقه آزاد کیش

معرفی سازمان منطقه آزاد کیش 

اداره امور منطقه آزاد کیش بر عهده سازمانی است که مسئولیت های آن از سوی شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی کشور تهیه و تصویب شده است. اهداف اساسی این سازمان انجام امور زیر بنایی مورد نیاز در جزیره، عمران و آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال مفید سازنده، جذب سرمایه گذاری های داخلی وخارجی، تنظیم بازار کار و کالا، حضور فعال در بازارهای جهانی به منظور توسعه صادرات غیر نفتی، تدارک مقدمات تولید کالاهای صنعتی و راه اندازی صنایع تبدیلی و بالاخره بهره برداری از موقعیت های اختصاصی جزیره آزاد کیش شامل مجمع عمومی، هیات مدیره ، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره و بازرسان قانونی است. مجمع عمومی رئوس کلی اهداف منطقه را تعیین می کنند که شامل موافقت با تاسیس و یا انحلال شرکتها و موسسات وابسته ، تدوین و اصلاح اساسنامه ها، اعمال نظارت عالیه بر عملکرد سازمان، نصب و عزل اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین تعیین میزان و چگونگی اخذ عوارض از اشخاص و موسسات و هرنوع عملیاتی است که در جزیره انجام می گیرد. سازمان منطقه آزاد کیش توسط هیات مدیره ای مرکب از سه یا پنج اداره میشود. این هیات مدیره دارای همه گونه اختیار در چارچوب قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری - صنعتی برای اجرای وظایف مصرح در اساسنامه می باشد. رئوس این وظایف شامل تعیین روشهای اجرایی، انعقاد قراردادها، چگونگی وصول عوارض و نحوه ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی و معنوی، کشتی ها، هواپیماها ( بدون ایجاد حق امتیاز انحصاری) است هیات مدیره همچنین در کارها تعیین نحوه کاربری اراضی منطقه آزاد، استفاده از منابع ملی و فروش و یا واگذاری آنها برحسب قانون و آیین نامه های اجرایی مصوب مجمع عمومی مسئولیت دارد. مدیر عامل سازمان که ریاست هیات مدیره را برعهده دارد به حکم ریاست جمهوری و از میان اعضای هیات مدیره به این سمت منصوب می شود. مدت تصدی این مسئولیت سه سال است که می تواند برای دوره های سه ساله دیگر تمدید شود. مدیر عامل در اجرای مصوبات هیات مدیره دارای هرگونه اختیارات بوده و نمایندگی سازمان را دربرابر اشخاص ثالث ایفا می کند. مسئول حسن اجرای کلیه امور جاری منطقه آزاد بوده و حافظ حقوق و منافع اموال سازمان به حساب می آید.

 

جزیره کیش kish island

 

چشم انداز و ماموريت سازمان منطقه آزاد كيش        

با استعانت از ذات باریتعالی و در مسیر تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و چشم انداز بیست ساله کشور، چشم انداز سازمان منطقه آزاد کیش به شرح زیر تعریف می شود:
 
جزيره زيبای كيش، محيطی است امن، آرام و پاك، برترين مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقيقاتی، الگوی توسعه پايدار با بهره گيری از فن آوريهای نوين و مناسب ترين مكان برای سرمايه گذاری در منطقه خليج فارس.
 
جزیره کیش:
منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد.
 
محیطی است امن، آرام و پاک:
متکی بر اصول اخلاقی و ارزش های اسلامی و ملی، سرشار از آرامش، سالم و عاری از آلودگی های محیط زیستی، فارغ از مسائل و معضلات اجتماعی و بهره مند از امنیت اجتماعی و قضایی با حفظ حقوق و کرامت انسان ها به نحو احسن، رعایت قوانین و مقررات اجتماعی توسط شهروندان و گردشگران، دارای امکانات پیشرفته بهداشتی و درمانی، محیط طبیعی جزیره آکنده از درختان، گیاهان و پارک های سرسبز و سواحل خوب و تمیز، زیبا و امن شهری، دارای بهترین امکانات و تجهیزات خدمات شهری در زمینه های جمع آوری و دفع مواد زائد، سامانه های ایمنی و پیشگیری و کنترل حوادث، دارای سامانه انتظامی قانون مدار، مقتدر، مورد اعتماد و مبتنی بر پیشگیری از بروز جرائم.

 

سیروس حسینی فر در جشنواره ها و جشن های سازمان منطقه آزاد کیش برنامه های متنوع و شادی را برای میهمانان جزیره زیبا و همیشگی خلیج فارس اجرا می کند.

فهرست برخی از مشتریان برنامه های طنز و تقلیدصدای سیروس حسینی فر

تنها به برخی از مشتریان اشاره شده است.

جشنواره تابستانی جزیره کیش

 سازمان منطقه آزاد کیش

 مجموعه جشنواره های جزیره کیش                                      

http://festival.kish.ir

 

 جشنواره تابستانی جزیره قشم

 سازمان منطقه آزاد قشم

 مجموعه جشنواره های جزیره قشم

http://www.qeshm.ir

 

 جزیره خارک

 جزیره خارک

http://www.khark.ir

 وزارت کشور

  وزارت کشور

http://www.moi.ir

 

مجلس شورای اسلامی

 مجلس شورای اسلامی

http://www.majlis.ir

 

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 شرکت ملی صنایع پتروشیمی

http://nipc.ir

 

وزارت نفت

 وزارت نفت

http://www.mop.ir

 

سازمان انرژی اتمی ایران

 سازمان انرژی اتمی ایران

http://aeoi.org.ir

 

 برخی از مشتریان طنز و تقلید صدای سیروس حسینی فر

 شرکت مخابرات ایران

 شركت ملی گاز ايران

 جزیره سیری

 جزیره بهرگان

 جزیره لاوان