کانال تلگرام سیروس حسینی فر sirous hosseinifar telegram channel

یاران آقای نون ، مصاحبه با بازیگران سریال نون خ

گفت‌وگو با بازیگران سریال نون‌ خ؛ چهره‌هایی که خیلی‌هایشان را برای بار اول می‌بینیم

«نون‌خ» نامی است كه این روزها زیاد می‌شنویم و این شب‌ها بسیاری دنبال‌كننده قصه‌اش از آنتن شبكه یك سیما هستند. یكی از تفاوت‌های این مجموعه با دیگر سریال‌هایی كه غالبا پرمخاطب می‌شوند این است كه چهره‌ها حضور چندانی در آن ندارند و به‌جز چند بازیگر شناخته‌شده، دیگر هنرپیشگان سریال بازیگران بومی كرمانشاه یا كسانی هستند كه كمتر دیده‌شده یا با این مجموععه به قاب تصویر معرفی شدند.

 بازیگران سریال نون خ - سیروس حسینی فر non khe serial iran tv sirous hosseinifar artist

بازیگرانی كه در همین قسمت‌های پخش‌شده نشان دادند، استعداد خوبی دارند و مخاطبان را با خود همراه كرده‌اند.

این نشان می‌دهد برای این‌که مجموعه‌ای به دل مخاطب بنشیند، نیاز نیست حتما از ستاره‌ها بهره ببرد و می‌تواند خود معرف یا بستری برای دیده شدن چهره‌های تازه‌تر باشد.

با صهبا شرافتی، پاشا جمالی، مجید یاسر، ندا قاسمی و سیروس حسینی‌فر ایفاگران نقش‌های روناك، مهیار، بهنام، شیرین و سیروس در این سریال كه این شب‌ها دیده شد‌ه‌اند، گفت‌وگو كردیم.

شرافتی، بازیگر جوان «نون‌خ» برایمان از آغاز راهی گفت كه به‌تازگی در آن پا گذاشته است. جمالی اهل مصاحبه به شیوه‌های مرسوم نیست، اما صمیمانه و بی‌ریا درباره شخصیت مهیار توضیح داد.

یاسر هم درباره فضای صمیمانه كار صحبت كرد، قاسمی از اشتیاقش برای ایفای نقش در قصه‌ای گفت كه در دیار او می‌گذرد و حسینی‌فر درباره سابقه استندآپ كمدی‌اش نكاتی را بیان كرد.

ادامه مطلب...

شگفت‌زدگی بازیگر «نون.خ» از استقبال مردم/ حسینی‌فر: سریالی که حرف دل مردم را بزند، ماندگار می‌شود

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد;
شگفت‌زدگی بازیگر «نون.خ» از استقبال مردم/ حسینی‌فر: سریالی که حرف دل مردم را بزند، ماندگار می‌شود

 

سیروس حسینی‌فر درباره نقش خود در سریال «نون.خ» و بازخوردهای مردم صحبت کرد.

 

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، این شب‌ها فصل دوم سریال تلویزیونی «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی مهمان قاب شبکه اول تلویزیون است. فصل اول این سریال در نوروز ۹۸ با استقبال بسیار خوب مخاطبان سیما مواجه شد و توانست به خوبی آداب و رسوم مردم عزیز غرب کشور را به تصویر بکشد. در ادامه گفتگویی با سیروس حسینی فر بازیگر نقش سیروس در این سریال داشتیم که از تجربه همکاری با عوامل سریال «نون. خ ۲» می‌ گوید.

سیروس حسینی فر بازیگر سریال نون خ

فعالیت هنری شما از چه سالی شروع شد؟

از سال ۷۵ در دوران دبیرستان با فعالیت در زمینه سرود و نمایش تئاتر آغاز و ادامه این مسیر منجر به فارغ التحصیلی در رشته بازیگری شد. همچنین در کنار بازیگری، با علاقه فراوان وارد حوزه استندآپ کمدی و صداسازی شدم که هم اکنون به صورت حرفه‌ای در این حوزه فعالیت دارم. به لطف خدا در بیش از ۱۰ کشور جهان اجرای برنامه داشتم و ایفای نقشم در سریال «هشتگ خاله سوسکه» در ژانر کودک و نوجوان با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم مواجه شد.

چگونه برای نقش سیروس انتخاب و به این پروژه اضافه شدید؟
با توجه به بازخورد‌های بسیار خوب مردم در فصل اول این سریال و همچنین به دلیل اینکه بخشی از هنرمندان این سریال را بازیگران کُرد تشکیل می دهند، خیلی علاقه‌مند بودم که به این تیم ملحق بشوم و با توجه به این که من کرد هستم و در زمینه بازیگری سابقه فعالیت داشتم با تشخیص آقای آقاخانی به مجموعه «نون. خ ۲» اضافه شدم. همچنین از اتفاق‌های دلچسب در این سریال، یکی بودن نام کاراکتر با نام اصلی من بود که جذابیت ویژه‌ای برای من داشت و امیدوارم خاطره خوشی از این نقش در ذهن مردم باقی بماند.

ادامه مطلب...

جنگ شادی قشنگ شو به مناسبت مبعث پیامبر

جنگ شادی قشنگ شو به مناسبت مبعث پیامبر با هنرنمایی سیروس حسینی فر

یه شب شاد و خاطره انگیز

جنگ قشنگ شو به مناسبت مبعث پیامبر با هنرنمایی سیروس حسینی فر

ادامه مطلب...

اولین کنسرت خنده در بهار 97

سال نو مبارک

اولین کنسرت خنده در بهار 97

کنسرت خنده سیروس حسینی فر

ادامه مطلب...